Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Tuš na papíře, 28 x 22 cm, rámováno v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Trnka.Autor viz T 2/606, TD 199, V 4/471, B 10/277, NEČVU 2/869.